ul. Wspólna 26, 45-837 Opole
77 40 24 170 [email protected]
Technologie dla branży kamieniarskiej.

Oczyszczarki strumieniowe

Oczyszczarki strumieniowe

Oczyszczarki strumieniowe, to ciśnieniowe urządzenia stworzone do usuwania zanieczyszczeń z każdego rodzaju powierzchni. Materiałem ściernym, w zależności od potrzeb i oczekiwanego efektu, mogą być różne granulacje korundu, piasek, śrut, szlaka pomiedziowa itd.

Oczyszczarki są idealnym rozwiązaniem dla firm renowacyjnych (oczyszczanie konstrukcji stalowych, prace antykorozyjne, oczyszczanie murów i fasad budynków) oraz dla zakładów obróbki metalu – oczyszczanie odlewów i przedmiotów stalowych ze wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń powierzchniowych. Co istotne, użycie oczyszczarek nie powoduje niepotrzebnego uszkodzenia powierzchni piaskowanej.


Modele CL 25, oraz CL 40 ze względu na małą pojemność zbiorników ciśnieniowych doskonale nadają się jako podręczne urządzenia do piaskowania nie na skalę przemysłową. Wyposażenie standardowe modeli CL25 i CL 40 :

wąż śrutowniczy 5 m.b.
dysza śrutownicza fi od 4 do 10mm
zawór membranowy ręczny
sterowanie pneumatyczne


Modele CL 100 oraz CL 200 to profesjonalne oczyszczarki, wyposażone w sprawdzone najtrwalsze rozwiązania podzespołów, idealne do prac na skale przemysłową. Wyposażenie standardowe modeli:

wąż śrutowniczy 5 m.b.
dysza śrutownicza fi od 6,4 mm do 12mm
zawór dozujący ścierniwo: bezobsługowy lub talerzowy
pneumatyczny zawór sterujący


Na życzenie klienta, istnieje możliwość zmiany wyposażenia piaskarki na lepsze w zależności do potrzeb, według cen na akcesoria podanych niżej. W cenie oczyszczarki nie uwzględniono ścierniwa, węży połączeniowych do kompresora oraz wyposażenia ochronnego piaskarza.

Zalety:
- prosta konstrukcja
- wysoka wydajność
- łatwa w transporcie

Comments are closed.