ul. Wspólna 26, 45-837 Opole
77 40 24 170 [email protected]
Technologie dla branży kamieniarskiej.

Łupiarka krawędziowa DR-50

Łupiarka krawędziowa DR-50

Nowością w naszej ofercie jest łupiarka służącą do rozłupywania krawędzi kamienia naturalnego. Jest ona świetnym  rozwiązaniem dla firm produkujących elewacje kamienne, czy kamień ogrodowy.

Łupiarka krawędziowa, za pomocą noża łupiącego odrywa brzegi kamienia, tworząc grzybkowy wzór na powierzchni materiału .  Urządzenie zbudowane jest na solidnej, stalowej konstrukcji  i wyposażone jest mechanizm tnący działający na zasadzie mimośrodu. Mimośród napędzany jest przez  silnik o mocy 1,5 kW, co pozwala na obróbkę nawet twardszych materiałów, takich jak granit.

Krawędziówka posiada regulację wysokości cięcia, dzięki czemu możliwa jest praca na materiale o grubości do 25 cm. Regulacja wysokości odbywa się ręcznie za pomocą gwintowanej śruby.

Łupiarkę krawędziową polecamy zakładom produkującym materiał dla firm specjalizujących się w kamieniu elewacyjnym, wykończeniowym czy ogrodowym. Powstały przy jej pomocy wzór znajduje wielu wielbicieli na całym świecie, wpasowując się idealnie w najnowsze trendy architektoniczno-designerskie.

Dane techniczne


skok narzędzia               8 mm


szerokość noża                 80 mm


moc silnika                       1,5 kW


sterowanie                        ręczne


zasilanie                             3-fazowe / 400 V / 50 Hz


wymiary urządzenia        2400 x 900 x 900 mm


waga                                    600 kg


Zalety:

- przystępna cena
- tania eksploatacja
- prosta i stabilna konstrukcja

Comments are closed.